Date

April 22, 2016

Category
Portfolio, Video Production EN
About This Project

Gaming in Turkey Tanıtım Videosu; T.I.P Effect çatısı altında kardeş firma Gaming in Turkey için yapılan tanıtım videosu. T.I.P Effect ve Gaming in Turkey Purple Pan markalarıdır. Gaming in Turkey bir oyun ajansıdır. Gaming in Turkey tanıtım videosu hem firmanın hem de başındakilerin yaptıkları işleri ve başarıları içerir.

Gaming in Turkey Tanıtım Videosu

 

Purple Pan “Digital Project Atelier” Sunar;
GIT “Gaming In Turkey”
Media Hub For Gaming & Gaming Agency in Turkey
Gaming in Turkey starts its journey with its experienced crew consisting of people who lead the way in game sector. GIT offers the biggest and the most extensive consultancy and marketing service in the game sector. The GIT team who achieved the “Max Level” gives all the service a game company needs. Translation in any language pairs, localization, UI/UX, media management, media production, 360-degree marketing, product positioning and strategy, digital marketing, social media management, design, digital PR, tournaments and events, a partnership with giant companies…
These are not only for our foreign partners who want to enter the Turkish market but also for all the game companies in Turkey and 100% Turkish firms. We don’t discriminate. Each and every brand, we mean… the game is like our own baby. We promise. By the way, we are not just chit-chatting here. The tree is known by its fruit. So we say our actions speak louder than words and invite you to our sanctuary. Spoken words fly away, written words and successes remain…
Türkiye’nin “ilk” değil ama “ilk”lerini başarmış en büyük ve en kapsamlı hizmetini oyun sektörünün en deneyimli ekibi ile veren oyun danışmanlık ve pazarlama ajansı GİT Gaming in Turkey yolculuğuna başladı. Max Level, tecrübeye ulaşmış ekibi ile GIT Gaming in Turkey; A’dan Z’ye bir oyun firmasının hayal edebileceği tüm hizmetleri size sunuyor. Her dilden çeviri, lokalizasyon, UI / UX, medya planlama, medya prodüksiyon, 360 derece pazarlama, marka konumlandırma ve strateji, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, tasarım, dijital PR, turnuva ve etkinlikler, dev markalarla partnerlikler. Bunlar sadece Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı ortaklarımız için değil Türkiye’de hali hazırda hizmet veren tüm oyun firmaları ve % 100 Türk firmaları için de geçerli. Biz de ayrım yok. Her marka, pardon oyun bizim bebeğimiz olacak bunun sözünü veriyoruz.
Gaming in Turkey Tanıtım Videosu; Oyun ajansı ve çalışanlarının tüm başarılarının anlatıldığı, sektörel olarak verdikleri hizmetlerin anlatıdığı video
Türkiye’deki oyun sektörü mobil, PC veya şöyle diyelim platform bağımsız her geçen gün daha da büyüyor. Pazara onlarca marka girmek istiyor, girmeye çalışıyor ya da giriyor. Girenler eğer kendileri bu pazarda biryerlere gelmek istiyorsa genel de çok başarılı olamadan Türkiye macerasına son vermek zorunda kalıyorlar. Bir çoğu da kültürel farklılıklardan dolayı büyüyen bu pazardan nasibini alamıyor (emerging market)
İşte Gaming in Turkey oyun ajansı burada tam da burada devreye giriyor. Türkiye’de bu işi 7 senedir rekorlar kırarak yapan ve sektörü tamamı ile değiştiren deneyimli ekip, artık Gaming in Turkey çatısı altında tüm oyun firmalarına hizmet vermek için hazır bekliyor. Amacımız daha önce kırdığımız rekorları her bir marka ya da oyunu aynı şevkle ele alarak yeni rekorlarla süslemek.
Oyunun hangi dil olursa olsun, kuralına göre Türkçe’ye çevirisinden, lokalizasyona, PR’ından, 360 derece pazarlamasına, konumlandırmasından, organizasyon ya da turnuvasına, sosyal medyasından, dijital ya da offline kurgulara kadar tam bir pazarlama hizmeti sunan Gaming in Turkey sadece dışarında Türkiye’ye girmek isteyen oyun firmaları için değil aynı zamanda hali hazırda Türkiye’de olan ya da % 100 Türk oyun firmalarına da hizmet vermeye hazır.
Oyun Ajansı olarak hizmet verdiğimiz kalemler;

 • Translation
 • Localization (Local Voice Casting & Music & Content Creation)
 • UI & UX
 • Brand & Strategy Development
 • Story Development
 • Media Planning
 • Media Production
 • 360 Marketing
 • PR Management
 • Events & Internet Cafe Organizations
 • E-Sport Tournaments
 • Payment Solutions
 • Partnerships
 • Customer Support

 

Daha detay yazmamızı ister gibisiniz? O zaman sizi detaylar için asıl sayfamıza alalım