Category
Fashion EN, Portfolio
Tags
fashion influencer, hülya aslan, Influencer Marketing, moda influencer
About This Project

Modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanların markası MODGREY için yapılan Influencer Marketing çalışması. Influencer Marketing Hülya Aslan & Modgrey! Çalışma için öncelikli olarak özellikle muhafazakar modanın öncülerinden olan ve dijital dünyada yaptığı paylaşımlar ve tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Hülya Aslan yeniden seçildi. Amaç Hülya Aslan’ın hem 500.000’nin üzerindeki takipçilerine MODGREY’i tekrardan doğal bir yol ile tanıtması hem de MODGREY sayfalarına kalıcı ve alışveriş yapacak trafik çekmekti.
 

INFLUENCER MARKETING HULYA ASLAN

 

Influencer Marketing Hülya Aslan & Modgrey! Bu sefer Hülya Aslan MODGREY’in 2017 İlkbahar / Yaz yeni sezon ürünlerini takipçileri ile paylaştı ve MODGREY’in 2. Instagram sayfasına yönlendirdi.
 

Influencer Marketing Hülya Aslan & Modgrey Etkinliği! Yaklaşık 1 hafta süren etkinlik sonunda; Hülya Aslan’ın kendi Instagram sayfasında yayınladığı post 5.000’den fazla beğenme ve etkileşim sağlayarak kadın modasını takip edenleri MODGREY’in yeni sezonuna yönlendirdi.
 

MODGREY HAKKINDA
 

Modgrey, modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanları, benzersiz tasarımlarla buluşturuyor.
 

Türk Moda sektörüne hızlı bir giriş yapan MODGREY, global bir marka olma yolundaki hedeflerine sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerlemektedir. Marka, trendleri takip eden, yüksek moda anlayışına sahip, cesur, modern ve modest tasarımlar arayan bayanlara hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk Modest Departman Mağazası’nı İstanbul’da açmıştır.
 

Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, modern çizgisi ve modest moda anlayışıyla sektörde farklı bir yer almaktadır. Her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatifler sunmaktadır.
 

Moda, Modern, Modest kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıradışı tasarımları, eğitimli satış personeli ile İstanbul’un güzide semtlerinden Acıbadem ve Bağdat Caddesi’nde açtığı mağazalarında birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de modaseverlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır.