Category
Gaming EN, Portfolio
Tags
bloodrapper, gamesultan, influencer, Influencer Marketing, influencer marketing ajansı, prodüksiyon, video, youtube, youtuber
About This Project

TR: Gamesultan Bloodrapper Influencer Marketing Projesi – Oyun Influencer Marketing. Gamesultan partner firmamız için hazırladığımız influencer marketing projesi. Purple Pan çatısı altındaki markalarımızdan biri olan T.I.P Effect Influencer Marketing Agency ekibi tarafından gerçekleştirilen video serisinde ünlü Youtuber Bloodrapper ile çalışıldı. Gamesultan’ın yenilen sitesi tüm özellikleri ile tanıtıldı. GameSultan’ın yeni sistemi BloodRapper’ın sevenleri ile buluştu. (Game Influencer Marketing in Turkey – Oyun Influencer Marketing)
 

EN: Gamesultan Bloodrapper Influencer Marketing Project. The influencer marketing project we have prepared for our Gamesultan partner company. Worked with the famous Youtube Bloodrapper in the video series performed by the team of T.I.P Effect Influencer Marketing Agency, one of our brands under the Purple Pan roof. Gamesultan’s new site was introduced with all its features. GameSultan’s new system met with BloodRapper’s lovers. (Game Influencer Marketing in Turkey – Game Influencer Marketing)
 

Gamesultan Hakkında – Gamesultan Bloodrapper Influencer Marketing Projesi
 

MOL Global (Money Online) Asya’nın önde gelen lider kuruluşu olarak, digital ürün ve hizmet dağılımında “e-payment” elektronik ödeme platformu sağlayıcısı Malezya kökenli bir şirkettir.
4 kıtada 12 ülkede 970.000 noktada fiziksel dağıtım kanalı ile hizmet vermektedir. Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde 100’den fazla banka ile e-wallet teknolojisini kullanarak online ödeme hizmetleri sunmaktadır, buna ek olarak telekomünikasyon servislerini de hizmetlerine dahil ederek mobil ödeme platformlarını da kullanıma uygun hale getirir.
 

MOL, 300 milyon doların üzerinde yıllık ödeme hacmi ile yılda 60 milyondan fazla işlem gerçekleştirmekte olup, 2000 yılından beri ödeme sistemleri geliştirmekte ve işletmektedir. MOL, Avrupa ve MENA bölgesine yayılmak amacı ile Game Sultan firmasına 2013 yılında satın alım yolu ile yatırım yapmıştır.
 

Game Sultan markası Türkiye’nin en büyük e-pin satış portalı olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, 20’den fazla global firmanın e-pin distribütörlüğünü yapmaktadır. Portalında 1 milyonun üzerinde üye sayısı ve 100’den fazla oyun bulunmakta olup, sunduğu ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen e-pin satış portalı olmuştur. Game Sultan, Türkiye dışında MENA ve Avrupa bölgelerinde de hizmet vermekte olup, operasyonlarını genişletmeye devam etmektedir.
 

Uluslararası platformda yer alan bir şirketin parçası olarak, şirketimizde işlemler Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına (IFRS) ve IAS kurallarına uygun olarak takip edilmektedir. Türk Vergi Sistemi ve THP gereğince Tam Tasdik denetimleri ile Big 4’dan sağlanan Bağımsız Denetim süreçleri yıllık ve 3 aylık dönemlerde gerçekleşmektedir. Şirketimiz; satın alınma süreçlerinde sıkı denetimlere ve Due Duligence’a tabi tutulmuştur, dünya tarafından Big 4 olarak adlandırılan bağımsız denetim firmalarından Deloitte & Touche firması bu süreçleri yönetmiştir.
 

Hukuksal yasal denetim ve süreçleri ise yine global markalar olan; Avukatlık firmaları “ McKenzi ve DLA Piper” tarafından yürütülmüştür.